DENT HOSPİTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNDEN BİRLİK ÜYELERİMİZE ÖZEL SAĞLIK ANLAŞMASI

04 Mart 2020, Çarşamba

Dent Hospital Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Birlik Üyelerimize özel sağlık anlaşması yapılmıştır. Birliğimize uygulanan özel fiyatlar için birlik Whatsapp hattımızdan (03124343499) bilgi alabilirsiniz.

Dent Hospital Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini tanıyalım.

Dent Hospital Hakkında

Profesyonel bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olan Dent Hospital Ankara – Akay Caddesi / Kızılay’da hizmet vermektedir. Dent Hospital bünyesinde çürük, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, implantasyon, rotez, ağız, çene ve diş cerrahisi, diş teli ve daha bir çok ağız, diş ve çene hastalıklarının tedavisini sizlere profesyonel ekip ve sterilize malzeme ile evinizdeki konforla sunmaktadır.
Türkiye’nin en büyük özel diş hastanelerinden biri olan Dent Hospital her şeyden önce sizin sağlığınızı düşünüyor. İleri teknolojileri sizlere sunarak sizlere zaman kazandırıyor.

Misyonumuz

Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, hasta memnuniyeti odaklı, çalışanlarının haklarına saygılı, insan hayatını her şeyden fazla önemseyerek hayatı güzelleştirmeyi hedefleyen, tıbbın tüm alanlarındaki değişimleri takip ederek bu değişime ayak uyduran, Ağız ve Diş Sağlık sektörünün ihtiyaçlarını gören ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekçi politikalar ile büyümeyi hedefleyen sağlık kurum olmak.

Vizyonumuz

Ağız ve Diş Sağlığında güvenilir, kaliteli ve şeffaf hizmet anlayışı ile insanların tercih ettikleri, hasta-çalışan güvenliği ve memnuniyetinde öne çıkan, etik değerlere bağlı bilimsel çalışmalar ve gelişmeler ışığında ilk adres ve ağız ve diş sağlığı hizmeti veren öncü sağlık tesisi olmaktır.

Değerler

Dürüstlük, kaliteli hizmet, kalıcı güven, ilgi ve güleryüz, hoşgörü, yenilikçi, etik kurallara bağlı, topluma, çevreye, hasta ve yakınlarına saygılı, paylaşımcı olarak kurumsal değerleri benimsemiş bir hastaneyiz.

Kurum Politikamız

  • İletişim ve paylaşıma açık yönetim anlayışı ile sürekli iyileşme prensibi ile kurum kültürünü oluşturmak.
  • Çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak, onların değerli oldukları bilincinden hareket ile onları eğitimlerle desteklemek.
  • Hastalarımızın teknolojik yeniliklere ve bilimsel gelişmelere paralel olarak ağız ve diş sağlıklarına kavuşmalarını sağlamak.
  • Hastaların beklenti ve memnuniyetlerine odaklı kalite bilincini yerleştirmek ve bu amaçla gerekli standartları sağlamak.
  • Fiziksel ortamın yenilenmesinin sürekliliğini sağlayarak hastalarımıza ve çalışanlarımıza ferah ve güvenilir bir ortam sunmak.

Dent Hospital İletişim

Akay Caddesi No:11 Çankaya / Ankara

Telefon: 444 51 42

İnternet Adresi; https://denthospital.com.tr/

9815_8331_6609-20200304_121458.jpg

7215_8331_6720-20200304_121534.jpg